1.Den :-)

20.05.2021

Autentický styl a kdo jsem JÁ ŽENA

Miluji sama sebe

Autentický styl je o opravdovém sebevyjádření


To znamená o zbourání všech představ a omezení, které nám brání se projevit ve své opravdovosti.


Dokud se držíme starých přesvědčení, nemůžeme být sami sebou. Dokud si myslíme, že jsme někdo, podle toho čemu jsme uvěřily, pak nejsme uvolněné a autentické.


Velmi často se stáváme obětí manipulací a tedy potlačujeme svou jedinečnou esenci.


Jak poznám KDO JSEM?


Narodily jsme se do světa DUALITY a to je jediná cesta k rozpoznání své jedinečnosti. Proto procházíme situacemi, díky kterým rozpoznáváme, učíme se poznat sebe a své dary.


Každý z nás před vstupem na tuto planetu byl čirým duchem vědomí, který si naplánoval bod svého ZROZENÍ. Namířil si to do svého znamení, které má své vlastnosti a dary,  jedinečný potenciál, který máš jen ty sama ŽENO. Našel tu správnou rodinu, která mu zahraje role, aby mohla být učební látka vynořena a prožívaná ve hmotě duality.

Najít kdo jsem a jak mám tvořit, co mám tvořit, jak žít plný potenciál? Jsou otázky, přes které dojdeme ke své síle a napojení na svou duši.

Jaký je můj temperament a jedinečný projev? Jsem akční, nebo jemná a citlivá a kdy? A kdy jsem tichá a  potřebuji být sama v sobě? 

Kdy nás život staví do vnitřního prožívání a kdy naopak táhne do bodu být vidět?


Tedy potřebujeme sestoupit do srdce a poznávat v čem mi je dobře.  Cit a jemnost, emoce, které jsou často potlačené a uvězněné, uzamčené s námi nemohou komunikovat a tedy vést nás. 


Tělo je dokonalé a je to takové vozítko, automobil, který nás vozí životem. 


Inspirace pro dnešní den: Spojení se srdcem, vstoupit do vlastního nitra a spočinout v srdci


Psaná meditace

Pro ty, které to chtějí aspoň na chvíli vyzkoušet, zde jednoduchý návod:


Udělejte si pro sebe chvilku nerušeného času, můžete si pustit hudbu, která je vám příjemná, zapálit svíčku, zavřít oči a opět se spojit se svým dechem a vstoupit do srdce, klidu a ticha a jen být.... dýchat a oživit každou částečku, každou buňku svého fyzického božského těla. Nech DUCHA plně vstoupit do hmoty a otevřít se prožitkům, vhledům. Nehledej v tom složitosti naučeného světa. 


Prostě dýchej, můžeš si spojit ruce před sebe  do modlitby, já to dělám automaticky, neb je to můj styl spojení sama se sebou, s vděčností  a pokorou. 

Najdi si to své, co ti bude fungovat, nebo se mi napiš :-)


Jaké auto by tě ŽENO vozilo? Nech si ukázat co je to ono pro tebe?


Co máš ráda? A jen ty sama, bez toho  omezujícího vnímání, co je málo, nebo moc. Kde si co namlouváš a na co si hraješ? Bez všech těch omezení a přesvědčení, že na něco není a tak to pro nás není. Nebo naopak, když nebudu mít to pozlátku hmotu, tak nebudu dost dobrá. Zkus teď zbořit to co je v hlavě a nechat to proudit, odevzdej se tělu a pozoruj, kde to proudí, kde se to stahuje a přitom to je to ono.

Prostě se spoj srdcem opravdu s tím, co miluješ, co tě podporuje, v čem ti je dobře. To jediné je výživa duše a radost nás samých.


Protože zde na této planetě jsme každý přišel prožít svůj jedinečný příběh a pokud se nespojíme právě s ním, nemůžeme se spojit se svou duší a svou jedinečnou esencí.


Bod k zamyšlení je DO ČEHO TĚ ŽIVOT STAVÍ, co je tvoji výzvou?


Pokud budeš chtít s tím to pomoci, napiš mi.Co mi  otvírá srdce ? Vem si diář a vše si tento týden zapisuj, jsou to velmi důležité indicie o sobě samé.


Co tedy znamená mít styl?Mít styl je podle mě AUTENTICITA- PROBUZENÍ

Vyjádření své esence bez příkras a potlačování svých potřeb.

Chtěla bych vám říci, ZBOŘTE VŠECHNY ŠKATULKY, že jsem někdo a někam patříme. 

Budeme se s tím tady učit pracovat, neb určité hranice a momenty nás UKOTVÍ  v AHA???? tohle mě baví, to mám ráda, ale jsme směsicí všeho.

A tímto STYL NAJDEME, JEN TEN JEDINEČNÝ A AUTENTICKÝ


Ukaž mi co máš na sobě a já ti řeknu, kdo jsi:-)

Tak to je pro dnešek na rozjezd milé ženy a na zítra se moc těším.


Budeme uklízet a jak v hlavě, tak v šatníku a tuhle část miluji.


Vaše Lady EsTara.