Reference od klientek

Ladu jsem poznala díky jedné metodě o oblékání duše, která mi udělala zmatek v hlavě. Díky Ladě jsem prozřela a objevila, proč vlastně je v pořádku, že jsem jiná, ale že je velmi důležité zůstát svá, osobitá a chovat k sobě respekt a lásku. Lada umí krásně propojit vnitřní krásu s vnější. Už jenom to, že se několik let věnovala módě a vzdělává se v koučingu, astrologii a jiném svědčí o její profesionalitě a hlavně osobitém přístupu. Pokud chcete napomoci k objevení své vnitřní síly, Lada Vás v tom krásně popostrčí a ukáže Vám jak dát vědět i ostatním, kdo jste vlastně Vy. Obleče Vaši duši a zvědomí Vám, že takhle je to správně. Navíc je krásná, osobitá, energická a já jsem hlavně z její upřímnosti uchvácená. Na nic si opravdu nehraje a dostanete od ní více než je vlastně napsáno na papíře. Opravdu doporučuji, je to s ní krásně celostní a pravdivé, otevírající, hluboké.

Bára

Studentka, Praha


To co jsem zažila s Ladou v sobě ještě teď cítím, nádherný nepopsatelný pocit. Je to už 14 dní, kdy jsem ji požádala o setkání a pochopení co se mi děje. Byla jsem bez energie, připadala jsem si zbytečná a nevěděla kudy dál. Setkání pro mě bylo v prním momentě velmi zvláštní, Lada je krásná, sebevědomá a já si připadala méněcenná, ošklivá, měla jsem strach mluvit. To trvalo tak 5 min. Lada vás obejme srdcem, ale i objetím fyzickým. Má tak obrovské srdce, láskyplné, na nic si nehraje. Nic nehodnotí. Přesně ví, kde je problém, co se ve mě děje. Dodnes mám pocit, že jsem potkala Anděla. Nevím, co se mnou udělala, ale já od jejího setkání žiju, prožívám radost, mám chuť jít do nových a neznámých věcí. Vše se kolem mě mění. Vykukují i bolesti, ale už vím, co s tím a že je to v pořádku.

Děkuji za vše , konečně vím kdo jsem. Cítím sama sebe, své tělo.

Eliška

maminka 2 dětí, Hradec Králové


Láskyplné srdce Lady nás převede přes úskalí našeho života, aby pomohla najít cestu k lásce a ke štěstí. Krásná duše, ráda předá vše co zná, jen aby pomohla.

Eva

Podnikatelka, Dobruška

Lada je Můj anděl. Když je člověku zle, stoji vedle a naslouchá. Zná mnoho přístupů a je ochotná, vždy tu pro mě je. V době naprosté beznaděje dokaze vykřesat z člověka to nejlepší z něho. Sebeúctu, sebejistotu, sebedůvěru. S láskou pomůže projít náročným obdobím tak, ze se člověk může smát celému životu.

Dnes se již opravdu směji, nikdy jsem nebyla šťastná a vnitřně klidná, spokojená jako teď.

Eva

Učitelka na základní škole, Dobruška


Lada je 100% profesionál, její přístup, intuice, otevřenost, přirozenost, lehkost, jistota. Ladu jsem oslovila ohledně svého stylu, chtěla jsem poradit, co mám nosit, co se ke mě hodí. Tam jsem si uvědomila, že její přístup je velmi kamarádský a můžu se ji svěřit s tím, co prožívám. Je jediná komu jsem řekla své trápení. Prošla jsem s ní tedy i cestu mých zranění, objevením a probuděním mého ženství. Osvobodila jsem se z pout bolesti, minulosti. Pochopila a poléčila svůj ženský rod. Bylo to náročné a bolavé, dnes jsem díky jejímu přístupu opravdu šťastná. Mám krásný vztah s maminkou a věřte mi, že to bylo na nože. Nikdy bych nevěřila, že se může stát zázrak. Protože tohle zázrak opravdu je. Nikdo to nechápe, ale já vím své. Nikdy se nevzdávejte.

Cítím se konečně jako žena, vnitřně plná vášně, energie, sebejistoty a můj šatník je přesně o mém nitru. Vyjadřuje, kdo jsem. Lidé se ke mě chovají s respektem. Vše se změnilo. Děkuji.

Jana

Obchodnice, Praha


Velice šikovná, kreativní a inspirativní žena. Skvěle určí, jaký styl oblékání je pro člověka vhodný, tedy které oblečení s danou osobou ladí a je pro ni to pravé. Jaké barvy člověka podpoří 😊. Zároveň je velmi vnímavá. Má obrovský cit jak pro krásu vnitřní, tak pro krásnu vnější. Je mi velmi sympatické, že "nejede podle psaných pravidel a škatulkování" ale že se opravdu se nacítí na daného člověka. Díky jejímu daru člověku dokáže pomoci jak v rovině osobní, tak po stylistické stránce. Díky její práci se člověku v životě dějí doslova zázraky 😊. Vyzkoušejte a uvidíte, jaké změny se Vám v životě začnou odehrávat 😊. Ještě jednou obrovské díky Ladi 😊

Lucie

kosmetická poradkyně

Před rokem a půl jsem byla extrémě zraněnou duší. Pořád se na mě řvalo já šla do agrese, ega, mužství a tím se bránila a chránila. Ladu jsem tenkrát potkala na semináři, kde nám přednášela o vnitřní síle, kouzlu osobnosti a naší IMAGE. Netušila jsem , že jsem zraněná, chtěla jsem poradit se šatníkem. Po čase jsem ji oslovila a žačaly jsme pracovat na vnitřní i vnější proměně. Dnes miluji svůj život, jsem vděčná za svoji práci. Jsem u sebe v srdci, celý můj život se změnil. Sleduji svoji cykličnost, proměnlivost, svoje ženství. Už nepochybuji, ale důvěřuji si. Pozoruji, jak hezký se ke mě chovají muži, už neskrývám svoji křehkost, něžnost, užívám si to a oni na to reagují. Miluji pozorovat všechny změny, které se kolem mě mění, když se já měním uvnitř. Sama ze sebe jsem teď překvapená, co vše si dovolím, jsem uvolněná, opouštím pomalu přísnou kontrolu. Následuji svoje srdce, cítím svoji iuntuici, dávám si prostor a čas se rozhodnout a vnímám u toho své tělo. Z celého srdce děkuji .

Lucie

Logistika, Letohrad


Před časem jsem si nechala udělat od Lady šatník, chtěla jsem najít svůj styl. Po tom, co jsem si udělala pořádek ve skříni a ujistila se, kdo jsem a v čem mi je nejlépe, jakoby ze mě něco odpadlo. Najednou cítím vnitřní klid, harmonii. Děkuji.

Luuci

Asistentka, Žamberk

Obdivuji Ladu jak dělá terapie, s jakou pokorou, citem, napojením, soucítem. Jak se propojí a láskyplně s vámi projde bolestí, která je zarytá až v kostech. Bolí mě vždy celé tělo x dní po terapii, cítím, jak to odchází, ulevuje se mi, můj život se mění. Prošla jsem toho už tolik a nic, nevěřila jsem, že mi může někdo pomoci. Jsem tak vděčná a šťastná. Každý den děkuji tam nahoru. Lada je anděl a já jsem nesmítrně ráda, že mi ji do života poslala kamarádka. A teď napíšu perličku, jak to začalo :-). Jitka mi doporučila ženu, velmi krásnou ženu, ukázala mi ji na FB a já se přiznám, že jsem si říkala, tahle kráska? Kamarádku znám dobře a dlouho a ona mi tenkrát říkala, tahle ženská je prý úžasná, ta ti pomůže. Tak jsem řekla dobře, tak já to tedy zkusím, už nemám co ztratit. Myslela jsem si své, ale někde tam v nitru, mi to říkalo, objednej se, zavolej tam. Šla jsem potají hledat víc, kdo to je. Její přípěvky, videa byly plné lásky, odhodlala jsem se. Jsem na sebe za to hrdá, intuice mě nezradila.

Cítím se krásná, uzravuju se nejen na těle, ale hlavně na duši. Chci začít pracovat zase i na svém vzhledu a oblečení. Už se moc teším. Já po mnoha letech Žiju! Prožívám radost ze života.

Lída

OSVČ, Praha