Stylistické SLUŽBY


 Co to je analýza šatníku, jak to probíhá a co se nesmí přeskočit?

Jedním slovem "trídění"


Je to o jasném ANO a NE. O uvolnění a pouštění, rozdávání, prodávání. Vytvoření mého otisku. 

Moje skříň se během dneška úplně promění a já s ní. Zůstane jen to, co mi sluší.

 Jde nám o vytvoření základního šatníku na jednu sezónu, ve kterém jsou věci vzájemně kombinovány.
Třídíme šatník, odstraňujeme nepodporující a pro váš typ vzhledu nevhodné věci. Kriticky- tedy opravdu pravdivě hodnotíme všechny kusy oblečení, které jsou ve vašem šatníku, a zbavujeme se těch, které vás z jakéhokoli důvodu nezdobí a nelichotí postavě. Jsou více nošené, seprané, kvalita neodpovídá.


V procesu celého dne rozebereme  proč by se ta či ona věc neměla skladovat ani nosit. 

Kusy oblečení, které projdou počátečním výběrem, můžou být i hravým způsobem  seřazeny do kategorií, aby se vám usnadnilo rozhodování a uvidíte vše v jasném světle.

Celý den si povídáme a pracujeme s fyzickým, emočním i mentálním tělem. Jdeme do hloubky a ujasnění si své čisté pravdy a potřeb v prožívání.


V konečné fázi zkoušíme a vytváříme maximální počet kombinací z ponechaných věcí. Vytvoří se také váš individuální podrobný nákupní seznam pro budoucí nákupy. Dnešním dnem vše začíná. Startuje se nová cesta k sebevědomí, narovnáte si záda a hrdě zvednete hlavu. Uvědomíte si kdo jste a ucítíte svoji velikost. Uvidíte svoji krásu a už budete chtít jen to své a pro vás podporující. 

Vizuální část každé ženy, tedy IMAGE a styl své ZNAČKY je vizitkou pro VÁS i zákazníky a lidé kolem vás. 

Tipy pro vizuální korekci typu postavy, určení typu barvy, směru stylu, který je pro vás ten pravý. 


Zjištění relevance, stavu a cenové kategorie věci, výběr vhodné platformy k  nákupu, ale i prodeji oblečení, které je kvalitní a nelichotí  tvarům  vaší postavy.


Tento proces trvá celý den od od 10.hod do 17 hod. Je možné si ho zakoupit i na kratší čas a upravit náplň dne dle vašich požadavků.